Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), 095 136 03 99, 063 819 81 21, mekkocomua,
e-mail: info@mekko.com.ua

Ваше місто: Змінити

Топпери в місті

ціни, фото, опис
Топпер Топпер "Emerald Dream" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 1431 грн
10%

Висота матрацу: 4 см

Модель: Emerald Dream

Тип товару: топпер

Виробник: Noble

Топпер Топпер "Emerald Memo" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 2441 грн
10%

Висота матрацу: 5 см

Модель: Emerald Memo

Тип товару: топпер

Виробник: Noble

Топпер Топпер "Emerald Soft" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 1663 грн
15%

Модель: Emerald Soft

Висота матрацу: 5 см

Виробник: Noble

Тип товару: топпер

Сторінки: 1

Яким повинен бути справжній японський футон? Чим він зручний і що відрізняє його від інших матраців? Відповіді на ці питання і більше ви дізнаєтеся прямо зараз!
Стандартна висота футона сьогодні коливається близько 4 сантиметрів. Зверніть увагу, що у зв'язку з розвитком і поширенням японських матраців в світі, українському споживачеві доступні моделі "європейського" і "японського" (класичного) типу. Найчастіше й у тих, і в інших, наповнювачем виступає пінополіуретан. Однак у нас можна купити і більш "просунуті" футони, конструкції яких складаються з інноваційних еластичних матеріалів. Можливо, не всі з них вийде згорнути в рулон (це залежить від пропорцій різних матеріалів наповнювача), але скласти в невеликий "чемоданчик" у вас точно вийде! З портативними, мобільними футонами перевезення перетворюються на цікаве і веселе проведення часу!

Крім цього, моделі японських футонів, які ви бачите перед собою в каталозі активно працюють над розширенням своєї багатофункціональності. Тепер, за допомогою футона можна не тільки облаштувати портативне спальне місце собі або гостям які наглянули несподівано, а й контролювати і рівняти деформовані поверхні старих, набридливих меблів, давши їм ще один шанс.
Він може вам з ранку наповнитися бадьорістю ранкової гімнастики, днем  наповнитися спокоєм і енергією заняттями йогою, ближче до вечора - пограти з дітьми на природі, а вночі - почитати приємну книгу біля каміна. Що може бути краще? Та ще й низька ціна дозволяє не заощаджувати не власному здоров'ю.

У свою чергу, матраци, якими пишається інтернет-магазин меблів Мекко, мають продуману сучасну конструкцію, екологічні і максимально практичні матеріали наповнювача, доповнили традиційну концепцію футона, додатковою ортопедичністю і функціональністю. Відчуйте і ви, як сплять в країні висхідного сонця!

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати